FARSKÉ OZNAMY 11. do 17. novembra 2019

poďakovanie za dožitých 80. rokov
Zemianske Sady
† syn Ľuboš Donáth, manžel Ladislav a rodičia

• DVORNÍKY: ospravedlňujeme sa za presunutie sv. omše, ktorá mala byť v sobotu večer za † manžela Antona Ujlackého, brata Jána a r.z.o.s. . Táto sv. omša bude odslúžená v nedeľu 1.12. o 10:30. Za pochopenie úprimne ďakujeme.
  • TRNAVSKÁ NOVÉNA 2019: z osobného pozvania otca arcibiskupa na slávenie Trnavskej Novény sme počas pracovného týždňa zrušili sv. omše a všetky pobožnosti v našich chrámoch a pozývame vás v jeho mene na slávenie jednotlivých dní Trnavskej Novény. Počas pracovných dní bude chodiť autobus. Časy odchodov autobusu z farnosti: Zemianske Sady 16:15 zástavka pri kostole, následne Šalgočka zástavka pod kostolom, Dvorníky 16:20 parkovisko pod kostolom a 16:30 Bojničky zástavka pod kostolom. Poplatok za cestovné sú 2,- eurá. Program Trnavskej Novény je k dispozícii na nástenkách a webe farnosti.
  • Naša Obec Dvorníky sa od roku 2011 zapája do pietnej spomienky za obete vojen z I. a II. svetovej vojny. Medzinárodný deň vojnových veteránov si pripomíname vždy 11. 11. o 11. hod. 11. minúte. V tejto tradícii chceme pokračovať aj v tomto roku. Spolu sa stretneme pri pomníku padlých vojakov v centre obce, aby sme vzdali úctu našim rodákom, ktorí sa stali obeťami násilia počas vojen. Týmto Vás pozývame na krátku pietnu spomienku, ktorá sa uskutoční v pondelok 11. novembra o 11. hod. 11. minúte v obci pri pomníku. Aj zvony nášho kostola sa pripoja k zvonom na celom svete, aby takto vzdali česť všetkým, ktorí obetovali to najcennejšie čo mali – svoj život.

www.dvorniky.fara.sk     |     Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.     |     tel: ‭033/558 65 46‬