SANÁCIA VLHNUTIA KOSTOL BOJNIČKY - realizácia IV.

Ostatná aktualizácia: 04 október 2019
Napísané: 04 október 2019

Počas mesiaca september prebehla kompletná výmena elektroinštalácie v kostole Bojničky. Zároveň sa pripravili možnosti pre montáž osvetlenia. Boli oslovené dve firmy venujúce sa osvetleniam v kostoloch, aby vypracovali návrhy riešenia. O ich návrhoch budeme informovať. Zároveň sa pripravuje realizácia odstránenia betónových chodníkov okolo obvodových múrov chrámu, ktoré sa v priebehu mesiaca október posnažíme zrealizovať, aby sme mohli ďalej riešiť odtokové kanály dažďovej vody a ich efektívne odvádzanie dažďovej vody od základov kostola. Aj touto cestou sa chcem poďakovať pánovi Majerníkovi z Bojničiek a jeho pomocnej sile, ktorí bez nároku na odmenu výmenu elektroinštalácie vykonali. Zároveň poďakovanie patrí všetkým osobným darcom, ktorí prispeli na podporu fondu na sanáciu kostola.

Publikácia1 copy copy