CHCETE ŽIŤ TAK, ABY BOL NA VÁS HRDÝ ?

Ostatná aktualizácia: 31 august 2019
Napísané: 31 august 2019

kríž

Svätý a dôstojný kríž, drahé drevo, predivné znamenie, na ktorom Pán Ježiš svojou smrťou premohol smrť, hriech a diabla a svojou krvou vykúpil svet – ty si cennejší nad všetky drevá cédrovej hory, lebo na tebe visel Život sveta, na tebe zvíťazil Ježiš Kristus a na tebe si podmanil svet svojou smrťou.
Klaniame sa Ti, Kriste, a dobrorečíme Ti, lebo si svet vykúpil svojím svätým krížom.

PRVÁ SAKRÁLNA STAVBA na Beregu.

Včera poobede členovia OZ BEREG, ich rodinní príslušníci, priatelia a pán farár z Dvorníkov, na vlastných pleciach vyniesli a na hradnom vrchu inštalovali kríž. Následne pán farár vykonal obrad "Požehnanie kríža" a pokropil ho svätenou vodou.
Návštevníci múzea POT DALEJ na BEREGu tak získali pre svoje duchovné potreby jedinečný objekt v lone prírody.
Keď nás prídete navštíviť a prejavíte záujem, k dispozícii sú riečne ploskáčiky( ako magnetky), na ktoré môžte napísať svoje meno a priložiť ich na kovovú konštrukciu podstavca s tým, že ja Vy "CHCETE ŽIŤ TAK, ABY BOL NA VÁS HRDÝ".

Viac o tomto a iných vzácnych a zaujimavých miestach v našom okolí nájdeťe na: https://www.facebook.com/OZBereg1/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBAMZgN0CgAVBbLfmDAjcm65nWVbNa56wNrh2qpb6QkBto7aZB-LTidnYCcBdS0iOzDOHWeicz4H6mu

kk222